Tabliczki

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Tabliczki

  Tabliczki

  Tabliczka to folia z nadrukiem (z klejem nałożonym na całej powierzchni lub całkowicie bez kleju), która stanowi element wierzchniej warstwy urządzenia elektronicznego. Poznaj funkcje i zalety naszych produktów!

  Skontaktuj się z nami

  Funkcje tabliczek

  01

  Tabliczki mogą pełnić funkcję dekoracyjną. Ozdobny, precyzyjnie wykonany nadruk będzie elementem znacznie zwiększającym estetykę oraz wizualną atrakcyjność wybranego urządzenia.

  02

  W niektórych przypadkach tabliczki mogą, również maskować widoczne elementy sterujące urządzeń poprawiając ich zewnętrzny wygląd. Poza funkcją ozdobną tabliczka może spełniać również funkcje informacyjne i opisowe. Dobrym przykładem są tabliczki znamionowe informujące o parametrach urządzenia.

  03

  Warto zaznaczyć, że oznaczenia na tabliczkach mogą obejmować także elementy identyfikacji wizualnej danego brandu, m.in. logo, firmowy kolor. Dzięki temu możliwe jest praktycznie dowolne personalizowanie posiadanych urządzeń.

  Tabliczki

  Zalety tabliczek

  Tabliczki
  01

  Główną zaletą tworzonych w Qwerty tabliczek jest ich duża wytrzymałość i trwałość. W zależności od indywidualnych potrzeb konsumenta, do ich produkcji wykorzystywana może być folia odporna na działanie różnorodnych czynników np. wilgoci, zmiennych temperatur czy promieniowania UV.

  02

  Do zalet wykonywanych w Qwerty tabliczek należą pełna personalizacja oraz wysoka precyzja nadruku. Ostateczny projekt tabliczki dostosowujemy do indywidualnych wizji i potrzeb naszych klientów, od parametrów technicznych po kolor nadruku. Kolor może być wybrany z przedstawionej przez nas palety kolorystycznej lub stanowić autorski pomysł klienta.

  Tabliczki od Qwerty

  Interesują Cię trwałe i precyzyjnie wykonanie tabliczki znamionowej czy opisowej? W takim razie nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś! W Qwerty zapoznamy się z Twoim projektem i wykonamy produkt, w pełni odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom i preferencjom.

  Skontaktuj się z nami
  Tabliczki

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.