Klawiatury Ex

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Klawiatury Ex

  Klawiatury Ex

  Klawiatury produkowane w Qwerty znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach wymagających prawidłowego działania w niesprzyjających warunkach środowiskowych. Nasze klawiatury doskonale sprawdzą się w miejscach zagrożonych wybuchem oznaczonych symbolem Ex.

  Na potrzeby naszych klientów projektujemy klawiatury, które mogą pracować we wszystkich strefach wymienionych w rozporządzeniu ATEX. Możemy jednocześnie uwzględnić indywidualną wizję w zakresie estetyki i funkcjonalności klawiatury.

  Klawiatury posiadające oznaczenie Ex są wykonane z materiałów nie powodujących zapłonu gazów, ani niebędących potencjalnym źródłem iskrzenia czy ciepła. Urządzenia z klawiaturami oznaczonymi symbolem Ex mają możliwość uzyskania certyfikatu ATEX.

  Skontaktuj się z nami

  Co wyróżnia klawiatury Ex?

  01

  Klawiatury z oznaczeniami Ex, wyposażone są w specjalne uszczelnienia zapobiegające wnikaniu gazów do wnętrza urządzenia. Tego typu klawiatury często posiadają także wysoki wskaźnik IP, oznaczający odporność na działanie pyłu czy wilgoci. Jest to ważne, ponieważ w niektórych miejscach pyły mogą stanowić potencjalne źródło wybuchu.

  02

  Klawiatury z oznaczeniem Ex mogą być zatem używane w ekstremalnych i niebezpiecznych warunkach środowiskowych. Z tego względu są często stosowane w zakładach chemicznych, kopalniach, platformach wiertniczych, rafineriach czy innych środowiskach przemysłowych narażonych na potencjalne ryzyko wybuchu.

  Interesuje Cię zakup klawiatur?

  Skontaktuj się z nami! W Qwerty dokładnie zapoznamy się z Twoją wizją produktu i stworzymy klawiaturę dopasowaną do Twoich potrzeb. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości!

  Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.