Bonding optyczny wyświetlaczy

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Bonding optyczny wyświetlaczy

  Bonding optyczny wyświetlaczy

  Bonding optyczny wyświetlaczy to proces polegający na eliminowaniu przestrzeni powietrznej, która powstaje pomiędzy przednią szybą a wyświetlaczem (dotyczy to m.in. takich wyświetlaczy, jak panele LCD lub OLED). Usuwanie przestrzeni powietrznej odbywa się dzięki zastosowaniu warstwy przeźroczystego kleju optycznego. Bonding optyczny jest realizowany metodą całościową (klej nakładany jest na całą powierzchnię ekranu).

   

  Interesuje Cię bonding optyczny wyświetlaczy? Skontaktuj się z nami!

  Skontaktuj się z nami

  Zalety bondingu optycznego wyświetlaczy

  01

  Bonding optyczny wyświetlaczy to proces, przynoszący szereg korzyści. Dzięki wyeliminowaniu przestrzeni powietrznej między przednią szybą a wyświetlaczem, możliwe jest zredukowanie refleksów. Zmniejszone odblaski światła poprawiają komfort korzystania z urządzeń elektronicznych, zwłaszcza w warunkach zewnętrznych lub w przypadku silnego sztucznego oświetlenia.

  02

  Bonding optyczny poprawia jakość obrazu. Zwiększa się przejrzystość, co korzystnie wpływa na kontrast, jasność i ostrość obrazu oraz intensywność widocznych kolorów.

  03

  Warto zwrócić uwagę również na to, że usunięcie przestrzeni powietrznej zapobiega zbieraniu się wilgoci, osadzaniu pyłu i kurzu między przednią szybą a wyświetlaczem. Warstwa kleju optycznie czystego jest dodatkową warstwą ochronną. Dzięki temu urządzenie staje się bardziej wytrzymałe oraz odporne na uderzenia.

  04

  Bonding wyświetlaczy pozwala na konstruowanie cieńszych urządzeń, co w wielu przypadkach podwyższa ich walory estetyczne oraz komfort użytkowania.

  Bonding optyczny wyświetlaczy

  Zastosowania bondingu optycznego wyświetlaczy

  Bonding optyczny wyświetlaczy
  01

  Ze względu na właściwości urządzeń z wykonanym bondingiem optycznym wyświetlaczy, możliwe jest ich szerokie zastosowanie w wielu branżach, m.in. w sektorze medycznym. Usunięcie przestrzeni powietrznej między przednią szybą a wyświetlaczem w przypadku sprzętów medycznych np. ultrasonografu, znacznie poprawia się jakość i dokładność otrzymywanego obrazu, co ma kluczowe znaczenie w kontekście stawianej diagnozy i podejmowanych decyzji związanych z leczeniem pacjentów.

  02

  Bonding optyczny wyświetlaczy może być stosowany w branży motoryzacyjnej. Mowa tu przede wszystkim o wyświetlaczach montowanych w samochodach np. w systemach nawigacyjnych czy na deskach rozdzielczych. Usunięcie przestrzeni powietrznej wpływa korzystnie na jakość i czytelność obrazu.

  03

  Trwałość i wytrzymałość urządzeń z bondingiem optycznym wyświetlaczy pozwala na stosowanie ich w przemyśle. W tym sektorze istotne jest, aby urządzenia prawidłowo działały w niesprzyjających warunkach środowiskowych.

  Bonding optyczny wyświetlaczy w Qwerty

  Chcesz wykonać usługę bondingu optycznego wyświetlaczy? Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu Qwerty i skontaktuj się z nami już dziś! Współpraca z nami to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości świadczonych usług.

  Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.