Produkcja klawiatur

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Produkcja klawiatur
  01

  Produkcja klawiatur

  Klawiatury produkowane w Qwerty wytwarzane są we współpracy poszczególnych, wyspecjalizowanych w danym zakresie działów. Dzięki temu nasze wyroby są niezwykle precyzyjne oraz odznaczają się najwyższą jakością. Jej dowodem są natomiast rygorystyczne testy jakości, przeprowadzane zarówno na etapie produkcji, jak i po wytworzeniu klawiatury. 

  Co wyróżnia nasze klawiatury

  Skontaktuj się z nami
  Qwerty
  Jakość

  Do tworzenia naszych produktów używamy najwyższej jakości materiałów. Dbamy również o każdy szczegół oraz precyzyjne wykonanie, dzięki czemu nasze wyroby zachowują swoją jakość przez długi czas.

  Nie można zawsze sprzedawać taniej niż konkurencja – trzeba być lepszym i oferować wartość dodaną. W naszym przypadku jest nią najwyższa jakość.

  Qwerty
  Trwałość

  Nasze klawiatury są wytrzymałe oraz odporne na działanie wielu szkodliwych czynników. Używamy najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długoletnie, niezawodne działanie naszych wyrobów.

  Qwerty
  Personalizacja

  Rozumiemy indywidualne wizje naszych klientów i dostarczamy spersonalizowane rozwiązania, odpowiadające na ich preferencje i oczekiwania.

  Qwerty
  Innowacyjność

  Korzystamy z innowacyjnych technologii i stale doskonalimy stosowane w procesie produkcyjnym rozwiązania. Posiadamy własne laboratorium z wykwalifikowaną kadrą. Lata doświadczenia oraz szeroka wiedza z zakresu druku, farb, atramentów czy substratów pozwala nam natomiast na świadczenie usług doradczych z zakresu druku.

  Qwerty
  Testy jakości

  Wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne testy jakości, dzięki czemu klienci zyskują pewność, że nasze wyroby charakteryzują się doskonałym wykonaniem i spełniają najwyższe standardy.

  Qwerty
  Opinie klientów

  Pozytywne opinie naszych klientów stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości naszych wyrobów. Uznanie konsumentów motywuje nas natomiast do ciągłego doskonalenia wytwarzanych produktów.  

  POZNAJ OFERTĘ NASZYCH PRODUKTÓW

  Zobacz więcej

  Klawiatury
  numeryczne

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Klawiatury numeryczne
  Zobacz więcej

  Klawiatury przemysłowe

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Klawiatury przemysłowe
  Zobacz więcej

  Klawiatury
  membranowe

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Klawiatury membranowe
  Zobacz więcej

  Fronty
  szklane

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Fronty szklane

  Korzyści dla Twojego biznesu, które zyskasz dzięki współpracy z nami

  Qwerty
  01

  Innowacyjne rozwiązania i nieszablonowe podejście do wyzwań

  Posiadamy własne laboratorium, w którym opracowujemy innowacyjne rozwiązania. Pozwalają nam one na realizowanie wszystkich projektów – nawet tych, których wizja przedstawiona jest na zwykłej serwetce. Nowoczesne rozwiązania w połączeniu z naszym nieszablonowym podejściem do wyzwań umożliwiają nam spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

  02

  Doświadczona kadra zajmie się Twoim projektem 

  Posiadamy 35-letnie doświadczenie na rynku. Współpracujemy z wykwalifikowanymi profesjonalistami, którzy specjalizują się w poszczególnych dziedzinach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy nie tylko zajmiemy się kompleksową realizacją Twojego projektu, lecz także zaoferujemy Ci profesjonalne doradztwo w zakresie druku.

  03

  Pewność każdego otrzymanego produktu 

  Nasz proces produkcji podzielony jest pomiędzy wysoko wyspecjalizowane w danym obszarze działy, a każdy wytwarzany przez nas produkt poddawany jest testom jakości na wszystkich etapach produkcji. Dzięki temu nasze wyroby tworzone są z zachowaniem najwyższej staranności i precyzji.

  04

  Krótkie terminy wykonania – wznowienia w 10 dni roboczych

  W Qwerty nie zwlekamy z wytwarzaniem zamówionych produktów. Termin realizacji nowego projektu to około 5 tygodni. Czas niezbędny do wykonania realizowanych już projektów to natomiast 3 tygodnie. Wznowienia realizowanych zamówień wdrażamy w ciągu 10 dni roboczych.

  05

  Najwyższa jakość w korzystnej cenie

  Z najwyższą jakością naszych wyrobów idzie w parze ich korzystna cena. Dzięki temu wytwarzane w Qwerty produkty w pełni odpowiadają nie tylko na potrzeby i oczekiwania, lecz także na możliwości naszych klientów.

  06

  Długa gwarancja niezawodności 

  Jakość produktów i ich zgodność z wymaganiami klienta weryfikowana jest zarówno podczas produkcji, jak i po jej zakończeniu. Dzięki temu klawiatury Qwerty charakteryzują się najwyższą jakością i gwarancją niezawodności.

  Proces współpracy

  Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy produkcji – od projektu po gotowy projekt.

  POMYSŁ

  POMYSŁ

  • Projekt na serwetce
  • Zebranie informacji
  Oferta

  Oferta

  • Przygotowanie oferty na podstawie danych technicznych otrzymanych od klienta
  • Akceptacja oferty
  Wykonanie projektu

  Wykonanie projektu

  • Wykonanie rysunku technicznego
  • Szczegółowy opis produktu
  • Akceptacja karty katalogowej wyrobu
  Produkcja

  Produkcja

  • 100% klawiatur jest testowana.
  • Klient otrzymuje raport z testów

  POZNAJ NASZE PRODUKTY

  ZOBACZ OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  RADWAG Wagi Elektroniczne

  Firma RADWAG WAGl ELEKTRONICZNE Witold Lewandowski współpracuje z firmą Qwerty Sp. z o.o. od 33 lat. i jest to nasz główny dostawca klawiatur membranowych i frontów foliowych. Nasza współpraca była nie tylko źródłem sukcesów biznesowych, ale także wartościowych relacji międzyludzkich. Wspólnie przeszliśmy przez wiele wyzwań i osiągnęliśmy liczne sukcesy. Firma Qwerty Sp. z o.o. jest lojalny i pewnym kontrahentem. Cały jej zespół wielokrotnie pomógł nam swymi sugestiami udoskonalić nasze produkty. Obiektywnie można stwierdzić, że jest to Firma bardzo doświadczona i zaawansowana technologiczne. Należy również podkreślić terminowość wszystkich dostaw. Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór produktów firmy Qwerty Sp. z o.o. był wyborem trafionym, a współpraca z doświadczonym personelem pozwoliła uniknąć wielu problemów.

  Tomasz Suwała 

  Tomasz Suwała 

  Procurement Manager
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  AXIS Sp. z o.o.

  Współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiega bardzo dobrze zarówno w zakresie projektów technicznych jak i transakcji handlowych.
  Firma Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. dała się poznać jako Podmiot rzetelny biznesowo, dobrze zorganizowany oraz wyróżniający się bogatym doświadczeniem w zakresie swoich działań. Na podstawie naszych doświadczeń, możemy polecić QWERTY Sp. z o.o. jako sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.

  Grzegorz Kosecki

  Grzegorz Kosecki

  Członek zarządu
  Dariusz Suchwałko

  Dariusz Suchwałko

  Członek zarządu
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  APAR Control Sp. z o.o.

  Firma APAR Control Sp. z o.o. współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. od wielu lat. Współpraca ta przebiega w sposób bardzo dobry, a firma QWERTY jest profesjonalnym oraz rzetelnym partnerem biznesowym. Posiadają bardzo wykwalifikowaną kadrę, która dzięki swojej wiedzy pozwoliła niejednokrotnie udoskonalić nasze wyroby. Przez wszystkie lata wdrożyliśmy wspólnie wiele nowych projektów. Zdecydowanie rekomenduję firmę QWERTY Sp. z o.o. jako producenta klawiatur membranowych oraz frontów foliowych. Produkty tej firmy cechują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.

  Jarosław Paruzel

  Jarosław Paruzel

  Dyrektor ds. Technicznych
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  ASTAR Sp. z o.o.

  Firma Astar Sp. z o.o. współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. od niespełna 20tu lat. W tym okresie mieliśmy przyjemność obserwować imponujący rozrost firmy, a co za tym idzie coraz bardziej rozbudowaną ofertę. Z przyjemnością chcemy polecić wyroby jak i usługi, które doskonale sprawdzają się w naszych zastosowaniach. Doświadczona kadra techniczna i handlowa gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę zamówień na każdym etapie od prototypu po produkcję seryjną. Realizacja nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów nie stanowi problemu. Jakość dostarczanych wyrobów zawsze cechuje się najwyższą jakością wykonania. Z przyjemnością stwierdzamy na podstawie lat doświadczeń, że rozpoczęcie długofalowej współpracy z firmą QWERTY i jej wykwalifikowaną kadrą było bardzo trafnym wyborem i pozwoliło uniknąć wielu problemów technicznych i jakościowych, co w rezultacie przekłada się na ogólny wizerunek firmy Astar.

  Roman Łyczko

  Roman Łyczko

  Kierownik Działu Projektowego
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  Aspel S.A.

  Firma Aspel SA od wielu lat współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Siewnej 21. Pragniemy wyrazić zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę QWERTY Sp. z o.o., jak również fachowego doradztwa technicznego i wysokich kompetencji osób odpowiedzialnych za realizację naszych zamówień na każdym etapie produkcji. Z przyjemnością polecamy firmę QWERTY Sp. z o.o. jako doświadczonego, godnego zaufania producenta klawiatur i frontów foliowych, świadczącego swoje usługi terminowo, fachowo i rzetelnie.

  Andrzej Wrześniowski

  Andrzej Wrześniowski

  Prezes Zarządu
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  PYRYLANDIA Sp. Z o.o

  W imieniu spółki Pyrylandia potwierdzam współpracę z firmą Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. w zakresie dostawy urządzeń elektrycznych. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować ww. firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę. Jej pracownicy cechują się ogromnym zaangażowaniem i dużą wiedzą techniczną z zakresu dostarczania towarów. Dostawy zawsze są zgodnie z zamówieniem oraz w terminie. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera dostaw urządzeń elektronicznych.

  Bartosz Szymański

  Bartosz Szymański

  Prezes zarządu

  Chcesz do nich dołączyć?

  Skontaktuj się z nami
  Produkcja klawiatur

  Qwerty w liczbach

  2597

  Zadowolonych klientów

  17101

  Wykonanych proejktów

  3718191

  Wykonanych klawiatur

  To nas
  wyróżnia

  Nowocześność

  Od lat jesteśmy liderem w branży. A wszystko dzięki wielu składowym min.:

  innowacyjne rozwiązania
  najnowsze materiały
  zaawansowany park maszynowy (automaty „pick&place”, lasery, robot, autorski inkjet)
  wysoko wyspecjalizowana kadra

  Jakość

  Nasza jakość jest już legendarna. Szczycimy się tym że, 100% wysyłanych do klientów klawiatur jest u nas testowana na autorskim stanowisku kontrolnym. Wymyśliliśmy i wdrożyliśmy cały zestaw testów naszych wyrobów:

  • test kliknięć i ilości zadziałań
  • test siły klawisza,
  • test zamontowania diod

  Ponadto dzięki najnowszym testerom kolorów wszystkie wyroby sprawdzane są pod względem zgodności kolorystyki ze wzorcem.
  W ostatnim roku ilość wyrobów niezgodnych wyniosła zaledwie 0,24% wszystkich sprzedanych.

  Elastyczość

  Naszym atutem jest kompleksowe podejście do obsługi klienta.
  Ty decydujesz, a my dwoimy się i troimy.

  Decydując się na korzystanie z naszych usług wybierasz solidnego partnera, który kompleksowo odpowie na Twoje potrzeby.

  Poznaj Qwerty

  Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

  Skontaktuj się z nami

  FAQ

  Znajdź odpowiedź na interesujące Cię pytania

  Czy klawiatura może być wykonana na bazie uszkodzonych wyrobów? rozwiń

  Tak, jesteśmy w stanie odwzorować uszkodzony wyrób i na jego podstawie wykonać nową klawiaturę.

  Jakie są koszty wysyłki? rozwiń

  Koszt wysyłki do Polski to 30 zł/netto. Koszty wysyłek zagranicznych w UE to około 35 Euro. Koszty te zależą od wagi, wymiarów i kwoty ubezpieczenia paczki.

  Jaka jest minimalna ilość zamawianych (MOQ) wyrobów? rozwiń

  Nie mamy określonej minimalnej ilości zamawianych wyrobów. Wyprodukujemy nawet 1 sztukę.

  Czym się różni klawiatura membranowa od elewacji/frontu foliowego? rozwiń

  Klawiatury membranowe działają podobnie jak klawiatury mechaniczne, co oznacza, że naciśnięcie klawisza powoduje zwarcie wydrukowanego obwodu elektrycznego. Klawiatury są połączone elektrycznie z urządzeniem za pomocą taśmy ze złączem.
  Elewacja foliowa to wierzchnia warstwa urządzenia elektronicznego. Pełni ona funkcje opisowe, informacyjne i ozdobne. Podobnie jak klawiatura może posiadać klawisze (ale działanie odbywa się dzięki microswitchom zamontowanym na płytce PCB, umieszczonym bezpośrednio pod elewacją).

  Co daje ekranowanie klawiatur? rozwiń

  Ekranowanie klawiatur zapewnia kompatybilność elektromagnetyczną urządzeń. W Qwerty oferujemy klawiatury ekranowane ESD/RFI/EMI.

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.