Klawiatury ekranowane ESD / RFI / EMI

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Klawiatury ekranowane ESD / RFI / EMI

  Klawiatury ekranowane

  ESD/FRI/EMI

  Produkowane w Qwerty klawiatury w pełni odpowiadają na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane projekty były kompleksowym odzwierciedleniem ich wizji i pomysłów. Klawiatury zgodnie z preferencjami klientów mogą być ekranowane. Zabezpiecza to urządzenia elektroniczne przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i elektrostatycznymi. Nasze ekranowane produkty wpływają pozytywnie na kompatybilność elektromagnetyczną urządzenia końcowego. Zgodność elektromagnetyczna (EMC) jest to zdolność urządzeń elektronicznych do prawidłowego funkcjonowania w środowisku elektromagnetycznym.

  Skontaktuj się z nami

  Rodzaje klawiatur ekranowanych:

  Projektowane w Qwerty klawiatury mogą być zabezpieczone przed wskazanymi wyżej typami zakłóceń (ESD, RFI , EMI).

  01

  Klawiatury ekranowane ESD (Electro Static Discharge) chronione są przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Zwykle wynikają one z nagromadzenia się ładunków elektrostatycznych w pobliżu klawiatury lub na jej powierzchni, co w efekcie może prowadzić do uszkodzenia urządzenia elektronicznego. Zabezpieczenie w postaci ekranowania ESD zapobiegnie takiej sytuacji i pozwoli na bezpieczne korzystanie z klawiatury.

  02

  Klawiatury ekranowane EMI (Electromagnetic Interference) zabezpieczone są przed zakłóceniami elektromagnetycznymi, które mogą być wytwarzane przez zasilacze i przetwornice lub inne urządzenia, które stanowią źródło promieniowania elektromagnetycznego.

  03

  Klawiatury ekranowane RFI (Radio Frequency Interference) chronione są z kolei przed zakłóceniami generowanymi przez urządzenia elektroniczne takie jak: radio, TV, telefony komórkowe, itp.

  Klawiatury ekranowane Qwerty

  Produkowane w Qwerty klawiatury ekranowane to gwarancja najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań oraz bezpieczeństwa. Jesteś zainteresowany zakupem klawiatur w Qwerty? Skontaktuj się z nami!

  Skontaktuj się z nami
  Klawiatury ekranowane ESD / RFI / EMI

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.