Bonding optyczny paneli pojemnościowych

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Bonding optyczny paneli pojemnościowych

  Bonding optyczny paneli pojemnościowych

  Bonding optyczny paneli pojemnościowych polega na łączeniu frontu szklanego z panelem pojemnościowym odpowiadającym za rejestrowanie interakcji użytkownika. Proces ten ma na celu przede wszystkim zapewnienie jak najlepszej jakości obrazu oraz precyzyjnego działania ekranu dotykowego. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i zleć nam wykonanie bondingu optycznego swoich paneli pojemnościowych. Współpraca z Qwerty to gwarancja zadowolenia i najwyższej jakości!

  Skontaktuj się z nami

  Bonding optyczny paneli pojemnościowych - zalety

  01

  Wykonanie bondingu optycznego, a więc połączenia frontu szklanego z panelem pojemnościowym, przynosi szereg korzyści. Dzięki temu dużo precyzyjniej rejestrowane są interakcje użytkownika wybranego urządzenia elektronicznego posiadającego ekran dotykowy. Minimalizowana jest bowiem paralaksa, a więc różnica występująca pomiędzy miejscem dotyku na ekranie a punktem na szklanej powierzchni dotykanej przez użytkownika.

  02

  Dzięki procesowi bondingu optycznego paneli pojemnościowych znacznej poprawie ulega jakość obrazu wyświetlanego na ekranie dotykowym urządzenia. Eliminowany jest bowiem dystans powietrzny pomiędzy warstwami, co zmniejsza odbicia światła oraz odblaski. W efekcie użytkownik zyskuje dużo większy komfort korzystania z urządzenia, nawet w warunkach zewnętrznych. Bonding optyczny zwiększa bowiem widoczność nawet w sytuacji, gdy ekran urządzenia umieszczony jest w nasłonecznionym miejscu.

  03

  Warto wspomnieć o tym, że bonding optyczny paneli pojemnościowych poprawia wytrzymałość oraz trwałość ekranów urządzeń elektronicznych. Dzięki temu mogą być one stosowane nawet w trudnych warunkach środowiskowych, co znacznie zwiększa funkcjonalność wybranych produktów.

  Bonding optyczny paneli pojemnościowych

  Zastosowania bondingu optycznego paneli pojemnościowych

  Bonding optyczny paneli pojemnościowych

  Ze względu na korzystne właściwości, jakie zyskują ekrany dotykowe urządzeń elektronicznych po wykonaniu bondingu optycznego, proces ten znajduje szerokie zastosowania. Sprawdzi się on m.in. w przypadku monitorów urządzeń samoobsługowych, wykorzystywanych w sklepach, bankach, kioskach interaktywnych, na lotniskach oraz w innych miejscach usługowych. Duża wytrzymałości oraz wysoka precyzja, jakie zyskują ekrany dotykowe urządzeń elektronicznych po zastosowaniu bondingu optycznego, sprawia że jest on często wykorzystywany w przemyśle oraz medycynie. Dzięki temu sprzęty przemysłowe oraz medyczne są dużo bardziej efektywne i dokładne. Bonding optyczny może być stosowany także w przypadku paneli dotykowych umieszczanych w pojazdach np. samochodach, autobusach czy pociągach.

  Bonding optyczny paneli pojemnościowych w Qwerty

  Chcesz wykonać bonding swoich paneli pojemnościowych i poszukujesz profesjonalistów w tej dziedzinie? W takim razie znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w bondingu optycznym i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

  Wypełnij formularz
  Bonding optyczny paneli pojemnościowych

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.