Klawiatury z podświetleniem EL / LED

Klawiatury z podświetleniem EL / LED

Klawiatury z podświetleniem EL/LED

Produkowane w Qwerty klawiatury, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami klienta, mogą być wyposażone w system podświetlenia. W tym zakresie wykorzystujemy zarówno technologię lamp EL (Electroluminescent), jak i diod LED (Light Emiting Diode).

Skontaktuj się z nami

Cechy klawiatur z podświetleniem EL/LED

01

Podświetlenie klawiszy z wykorzystaniem technologii lampy elektroluminescencyjnej (EL) bazuje na zastosowaniu folii z wielowarstwowym drukiem specjalnymi farbami , który zaczyna świecić pod wpływem przyłożonego napięcia.

02

Podświetlenie EL rozkładane jest równomiernie, dzięki czemu klawiatura podświetlona jest na całej powierzchni w subtelny i homogeniczny sposób. Kolor podświetlenia można regulować stosując odpowiednie filtry przy wydruku wierzchniej warstwy klawiatury.

03

Technologia podświetlenia klawiszy LED opiera się natomiast na wykorzystaniu diod LED. Warto zaznaczyć, że w przypadku technologii LED możliwy jest wybór podświetlenia jednokolorowego oraz podświetlenia wielokolorowego RGB (red, green, blue).

Klawiatury z podświetleniem EL / LED

Zalety podświetlanych klawiatur w codziennym użytkowaniu

Klawiatury z podświetleniem EL / LED
01

Klawiatury, wyposażone w system podświetlania klawiszy to rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku urządzeń, które wykorzystywane są w warunkach zewnętrznych oraz w miejscach, w których dostęp do światła jest ograniczony. Technologia EL i LED zwiększa bowiem widoczność klawiszy i pozwala na komfortowe korzystanie z urządzeń, takich jak bankomaty, deski rozdzielcze, pulpity sterownicze i nawigacyjne na jachtach

02

Klawiatury podświetlane w technologii LED i EL pozwalają na jednolite podświetlenie całej klawiatury.

Jesteś zainteresowany?

Skontaktuj się z nami! W Qwerty stworzymy produkt, idealnie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami
Klawiatury z podświetleniem EL / LED

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.