Klawiatury na zamówienie

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Klawiatury na zamówienie
  01

  Klawiatury na zamówienie

  Zależy Ci na oryginalnej klawiaturze, dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań? W Qwerty stworzymy produkt, który będzie dokładnym urzeczywistnieniem Twojej wizji. Pokaż nam swój projekt klawiatury (może być to nawet odręczny rysunek), a my dopracujemy szczegóły techniczne i zrealizujemy Twoje indywidualne zamówienie.

  Co wyróżnia nasze klawiatury

  Skontaktuj się z nami
  Qwerty
  Jakość   

  Do produkowania naszych wyrobów używamy najwyższej jakości materiałów. Dbamy o każdy szczegół oraz precyzyjne wykonanie, dzięki czemu nasze wyroby zachowują swoją jakość przez długi czas. Jak jedyni obejmujemy produkowane klawiatury 3-letnią gwarancją.

  Qwerty
  Trwałość 

  Nasze klawiatury są wytrzymałe oraz odporne na działanie wielu szkodliwych czynników. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długoletnie, niezawodne działanie naszych wyrobów.

  Qwerty
  Personalizacja

  Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania, odpowiadające na indywidualne preferencje naszych klientów.

  Qwerty
  Innowacyjność

  Korzystamy z innowacyjnych technologii i stale doskonalimy stosowane w procesie produkcyjnym rozwiązania. Posiadamy własne laboratorium druku z wykwalifikowaną kadrą. Lata doświadczeń oraz szeroka wiedza z zakresu druku, farb oraz folii pozwala nam świadczyć usługi doradcze na poziomie eksperckim.

  Qwerty
  Testy jakości

  Wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne testy jakości. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że nasze wyroby charakteryzują się doskonałym wykonaniem i spełniają najwyższe standardy.

  Qwerty
  Opinie klientów

  Pozytywne opinie naszych klientów stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości naszych wyrobów. Uznanie konsumentów motywuje nas do ciągłego doskonalenia produkowanych klawiatur.

  Poznaj ofertę naszych produktów

  Zobacz więcej

  Klawiatury
  foliowe

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Klawiatury foliowe
  Zobacz więcej

  Klawiatury
  numeryczne

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Klawiatury numeryczne
  Zobacz więcej

  Klawiatury
  membranowe

  Zobacz więcej
  Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
  Klawiatury membranowe

  Korzyści dla Twojego biznesu, które zyskasz dzięki współpracy z nami

  Qwerty
  01

  Innowacyjne rozwiązania i nieszablonowe podejście do wyzwań

  Posiadamy własne laboratorium, w którym opracowujemy innowacyjne rozwiązania. Pozwalają nam one na realizowanie wszystkich projektów, nawet takich których wizja została przedstawiona na „papierowej serwetce”. Nowoczesne rozwiązania w połączeniu z naszym nieszablonowym podejściem do wyzwań umożliwiają nam spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

  02

  Doświadczona kadra zajmie się Twoim projektem

  Posiadamy 35-letnie doświadczenie na rynku. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy nie tylko zajmiemy się kompleksową realizacją Twojego projektu, lecz także zaoferujemy Ci profesjonalne doradztwo w zakresie technologii druku.

  03

  Pewność każdego otrzymanego produktu

  Nasz proces produkcji podzielony jest pomiędzy wysoko wyspecjalizowane w danym obszarze działy, a każdy wytwarzany przez nas produkt poddawany jest testom jakości na wszystkich etapach produkcji. Dzięki temu nasze wyroby produkowane są z zachowaniem najwyższej staranności i precyzji.

  04

  Krótkie terminy wykonania – wznowienia w 10 dni roboczych

  W Qwerty nie zwlekamy z produkcją zamówionych wyrobów. Termin realizacji nowego projektu to około 5 tygodni. Czas niezbędny do wykonania realizowanych już wcześniej projektów to 2 tygodnie.

  05

  Najwyższa jakość w korzystnej cenie

  W parze z najwyższą jakością naszych wyrobów idzie ich korzystna cena. Dzięki temu produkowane w Qwerty wyroby w pełni odpowiadają na potrzeby i oczekiwania klientów, a ich cena jest adekwatna do jakości.

  06

  Długa gwarancja niezawodności

  Jakość produktów i ich zgodność z wymaganiami klienta weryfikowana jest zarówno podczas produkcji, jak i po jej zakończeniu. Produkty Qwerty charakteryzują się najwyższą jakością i gwarancją niezawodności.

  Proces współpracy

  Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy produkcji – od projektu po gotowy produkt.

  POMYSŁ

  POMYSŁ

  • Projekt na serwetce
  • Zebranie informacji
  Oferta

  Oferta

  • Przygotowanie oferty na podstawie danych technicznych otrzymanych od klienta
  • Akceptacja oferty
  Wykonanie projektu

  Wykonanie projektu

  • Wykonanie rysunku technicznego
  • Szczegółowy opis produktu
  • Akceptacja karty katalogowej wyrobu
  Produkcja

  Produkcja

  • 100% klawiatur jest testowana.
  • Klient otrzymuje raport z testów

  POZNAJ NASZE PRODUKTY

  Zobacz opinie zadowolonych klientów

  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  AXIS Sp. z o.o.

  Współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiega bardzo dobrze zarówno w zakresie projektów technicznych jak i transakcji handlowych.
  Firma Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. dała się poznać jako Podmiot rzetelny biznesowo, dobrze zorganizowany oraz wyróżniający się bogatym doświadczeniem w zakresie swoich działań. Na podstawie naszych doświadczeń, możemy polecić QWERTY Sp. z o.o. jako sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.

  Grzegorz Kosecki

  Grzegorz Kosecki

  Członek zarządu
  Dariusz Suchwałko

  Dariusz Suchwałko

  Członek zarządu
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  PYRYLANDIA Sp. Z o.o

  W imieniu spółki Pyrylandia potwierdzam współpracę z firmą Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. w zakresie dostawy urządzeń elektrycznych. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować ww. firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę. Jej pracownicy cechują się ogromnym zaangażowaniem i dużą wiedzą techniczną z zakresu dostarczania towarów. Dostawy zawsze są zgodnie z zamówieniem oraz w terminie. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera dostaw urządzeń elektronicznych.

  Bartosz Szymański

  Bartosz Szymański

  Prezes zarządu
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  RADWAG Wagi Elektroniczne

  Firma RADWAG WAGl ELEKTRONICZNE Witold Lewandowski współpracuje z firmą Qwerty Sp. z o.o. od 33 lat. i jest to nasz główny dostawca klawiatur membranowych i frontów foliowych. Nasza współpraca była nie tylko źródłem sukcesów biznesowych, ale także wartościowych relacji międzyludzkich. Wspólnie przeszliśmy przez wiele wyzwań i osiągnęliśmy liczne sukcesy. Firma Qwerty Sp. z o.o. jest lojalny i pewnym kontrahentem. Cały jej zespół wielokrotnie pomógł nam swymi sugestiami udoskonalić nasze produkty. Obiektywnie można stwierdzić, że jest to Firma bardzo doświadczona i zaawansowana technologiczne. Należy również podkreślić terminowość wszystkich dostaw. Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór produktów firmy Qwerty Sp. z o.o. był wyborem trafionym, a współpraca z doświadczonym personelem pozwoliła uniknąć wielu problemów.

  Tomasz Suwała 

  Tomasz Suwała 

  Procurement Manager
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  APAR Control Sp. z o.o.

  Firma APAR Control Sp. z o.o. współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. od wielu lat. Współpraca ta przebiega w sposób bardzo dobry, a firma QWERTY jest profesjonalnym oraz rzetelnym partnerem biznesowym. Posiadają bardzo wykwalifikowaną kadrę, która dzięki swojej wiedzy pozwoliła niejednokrotnie udoskonalić nasze wyroby. Przez wszystkie lata wdrożyliśmy wspólnie wiele nowych projektów. Zdecydowanie rekomenduję firmę QWERTY Sp. z o.o. jako producenta klawiatur membranowych oraz frontów foliowych. Produkty tej firmy cechują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.

  Jarosław Paruzel

  Jarosław Paruzel

  Dyrektor ds. Technicznych
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  ASTAR Sp. z o.o.

  Firma Astar Sp. z o.o. współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. od niespełna 20tu lat. W tym okresie mieliśmy przyjemność obserwować imponujący rozrost firmy, a co za tym idzie coraz bardziej rozbudowaną ofertę. Z przyjemnością chcemy polecić wyroby jak i usługi, które doskonale sprawdzają się w naszych zastosowaniach. Doświadczona kadra techniczna i handlowa gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę zamówień na każdym etapie od prototypu po produkcję seryjną. Realizacja nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów nie stanowi problemu. Jakość dostarczanych wyrobów zawsze cechuje się najwyższą jakością wykonania. Z przyjemnością stwierdzamy na podstawie lat doświadczeń, że rozpoczęcie długofalowej współpracy z firmą QWERTY i jej wykwalifikowaną kadrą było bardzo trafnym wyborem i pozwoliło uniknąć wielu problemów technicznych i jakościowych, co w rezultacie przekłada się na ogólny wizerunek firmy Astar.

  Roman Łyczko

  Roman Łyczko

  Kierownik Działu Projektowego
  ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
  Aspel S.A.

  Firma Aspel SA od wielu lat współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Siewnej 21. Pragniemy wyrazić zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę QWERTY Sp. z o.o., jak również fachowego doradztwa technicznego i wysokich kompetencji osób odpowiedzialnych za realizację naszych zamówień na każdym etapie produkcji. Z przyjemnością polecamy firmę QWERTY Sp. z o.o. jako doświadczonego, godnego zaufania producenta klawiatur i frontów foliowych, świadczącego swoje usługi terminowo, fachowo i rzetelnie.

  Andrzej Wrześniowski

  Andrzej Wrześniowski

  Prezes Zarządu

  Chcesz do nich dołączyć?

  Skontaktuj się z nami
  Klawiatury na zamówienie

  Qwerty w liczbach

  2597

  Zadowolonych klientów

  17101

  Wykonanych proejktów

  3718191

  Wykonanych klawiatur

  To nas wyróżnia

  Nowocześność

  W Qwerty stosujemy innowacyjne rozwiązania oraz najwyższej jakości materiały. Posiadamy również własne laboratorium druku i zaawansowany park maszynowy (automaty „pick&place”, lasery, roboty, autorskie drukarki Inkjet). Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Dzięki temu od lat jesteśmy liderem w branży.

  Jakość

  Nasza jakość jest już legendarna. Szczycimy się tym, że 100% wysyłanych do klientów klawiatur jest testowana na wykonanym przez nas stanowisku kontrolnym. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy cały zestaw testów, w tym:

  • test kliknięć i ilości zadziałań,
  • test siły nacisku na klawisze oraz
  • test trwałości montażu diod.

  Ponadto, dzięki najnowszym testerom kolorów wszystkie wyroby sprawdzane są pod względem zgodności kolorystyki ze wzorcem. W ostatnim roku ilość wyrobów niezgodnych wyniosła zaledwie 0,24% ze wszystkich sprzedanych.

  Elastyczość

  Potrafimy pomóc naszym klientom w sytuacjach ekstremalnych. Wykonywaliśmy nowe wyroby nawet w 5 dni roboczych, gdy wymagała tego sytuacja. Podejmujemy się praktycznie każdego wyzwania, a nasze wyroby wyznaczają trendy w branży.

  Poznaj Qwerty

  Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

  Skontaktuj się z nami

  FAQ

  Znajdź odpowiedź na interesujące Cię pytania

  Jaki jest czas realizacji nowej klawiatury? rozwiń

  Standardowo nowe wyroby wykonujemy w około 4 tygodnie.

  Czy klawiatury posiadają gwarancję? rozwiń

  Tak, gwarancja na klawiatury firmy Qwerty obowiązuje przez 36 miesięcy.

  Czy w ofercie znajdują się klawiatury do wag oraz zestyki do ZX Spectrum? rozwiń

  Tak, posiadamy takie wyroby w swojej ofercie. O szczegóły należy pytać nasz Dział Obsługi Klienta.

  Czym jest pozycja „Wyświetlenie sit” na ofercie? rozwiń

  „Wyświetlenie sit” związane jest z technologią sitodruku. Ilość wyświetlonych sit jest indywidualna dla każdego wyrobu i zależy od ilości kolorów oraz warstw przewodzących. Wyświetlenie sit jest doliczane przy każdym wznowieniu produkcji.

  Jak zamontować klawiaturę na urządzeniu? rozwiń

  Klawiatury są samoprzylepne. Mają od spodu warstwę klejącą, służącą do montażu ich na urządzeniach.

  Czy Qwerty posiada certyfikat ISO? rozwiń

  Tak, w 2023 roku firma uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2015.

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.