Klawiatury przemysłowe

Klawiatury przemysłowe
01

Klawiatury przemysłowe

W Qwerty tworzymy innowacyjne klawiatury, które są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie różnorodnych czynników, takich jak uszkodzenia mechaniczne, wysokie lub niskie temperatury oraz trudne warunki środowiskowe. Dzięki temu nasze klawiatury znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. w przemyśle spożywczym, a także w medycynie.

Co wyróżnia nasze klawiatury?

Skontaktuj się z nami
Qwerty
Jakość 

Do produkowania naszych wyrobów używamy najwyższej jakości materiałów. Dbamy o każdy szczegół oraz precyzyjne wykonanie, dzięki czemu nasze wyroby zachowują swoją jakość przez długi czas. Jak jedyni obejmujemy produkowane klawiatury 3-letnią gwarancją.

Qwerty
Trwałość 

Nasze klawiatury są wytrzymałe oraz odporne na działanie wielu szkodliwych czynników. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długoletnie, niezawodne działanie naszych wyrobów.

Qwerty
Personalizacja

Dostarczamy spersonalizowane rozwiązania, odpowiadające na indywidualne preferencje naszych klientów.

Qwerty
Innowacyjność

Korzystamy z innowacyjnych technologii i stale doskonalimy stosowane w procesie produkcyjnym rozwiązania. Posiadamy własne laboratorium druku z wykwalifikowaną kadrą. Lata doświadczeń oraz szeroka wiedza z zakresu druku, farb oraz folii pozwala nam świadczyć usługi doradcze na poziomie eksperckim.

Qwerty
Testy jakości

Wszystkie produkty przechodzą rygorystyczne testy jakości. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że nasze wyroby charakteryzują się doskonałym wykonaniem i spełniają najwyższe standardy.

Qwerty
Opinie klientów

Pozytywne opinie naszych klientów stanowią najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości naszych wyrobów. Uznanie konsumentów motywuje nas do ciągłego doskonalenia produkowanych klawiatur.

Poznaj ofertę naszych produktów

Zobacz więcej

Klawiatury
foliowe

Zobacz więcej
Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
Klawiatury foliowe
Zobacz więcej

Klawiatury
membranowe

Zobacz więcej
Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
Klawiatury membranowe
Zobacz więcej

Klawiatury
numeryczne

Zobacz więcej
Zobacz więcej Zobacz więcej Zobacz więcej
Klawiatury numeryczne

Korzyści dla Twojego biznesu, które zyskasz dzięki współpracy z nami

Qwerty
01

Innowacyjne rozwiązania i nieszablonowe podejście do wyzwań

Posiadamy własne laboratorium, w którym opracowujemy innowacyjne rozwiązania. Pozwalają nam one na realizowanie wszystkich projektów, nawet takich których wizja została przedstawiona na „papierowej serwetce”. Nowoczesne rozwiązania w połączeniu z naszym nieszablonowym podejściem do wyzwań umożliwiają nam spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

02

Doświadczona kadra zajmie się Twoim projektem

Posiadamy 35-letnie doświadczenie na rynku. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy nie tylko zajmiemy się kompleksową realizacją Twojego projektu, lecz także zaoferujemy Ci profesjonalne doradztwo w zakresie technologii druku.

03

Pewność każdego otrzymanego produktu

Nasz proces produkcji podzielony jest pomiędzy wysoko wyspecjalizowane w danym obszarze działy, a każdy wytwarzany przez nas produkt poddawany jest testom jakości na wszystkich etapach produkcji. Dzięki temu nasze wyroby produkowane są z zachowaniem najwyższej staranności i precyzji.

04

Krótkie terminy wykonania – wznowienia w 10 dni roboczych

W Qwerty nie zwlekamy z produkcją zamówionych wyrobów. Termin realizacji nowego projektu to około 5 tygodni. Czas niezbędny do wykonania realizowanych już wcześniej projektów to 2 tygodnie.

05

Najwyższa jakość w korzystnej cenie

W parze z najwyższą jakością naszych wyrobów idzie ich korzystna cena. Dzięki temu produkowane w Qwerty wyroby w pełni odpowiadają na potrzeby i oczekiwania klientów, a ich cena jest adekwatna do jakości.

06

Długa gwarancja niezawodności

Jakość produktów i ich zgodność z wymaganiami klienta weryfikowana jest zarówno podczas produkcji, jak i po jej zakończeniu. Produkty Qwerty charakteryzują się najwyższą jakością i gwarancją niezawodności.

Proces współpracy

Przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy produkcji – od projektu po gotowy produkt.

POMYSŁ

POMYSŁ

 • Projekt na serwetce
 • Zebranie informacji
Oferta

Oferta

 • Przygotowanie oferty na podstawie danych technicznych otrzymanych od klienta
 • Akceptacja oferty
Wykonanie projektu

Wykonanie projektu

 • Wykonanie rysunku technicznego
 • Szczegółowy opis produktu
 • Akceptacja karty katalogowej wyrobu
Produkcja

Produkcja

 • 100% klawiatur jest testowana.
 • Klient otrzymuje raport z testów

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Zobacz opinie zadowolonych klientów

ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
AXIS Sp. z o.o.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiega bardzo dobrze zarówno w zakresie projektów technicznych jak i transakcji handlowych.
Firma Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. dała się poznać jako Podmiot rzetelny biznesowo, dobrze zorganizowany oraz wyróżniający się bogatym doświadczeniem w zakresie swoich działań. Na podstawie naszych doświadczeń, możemy polecić QWERTY Sp. z o.o. jako sprawdzonego i solidnego partnera biznesowego.

Grzegorz Kosecki

Grzegorz Kosecki

Członek zarządu
Dariusz Suchwałko

Dariusz Suchwałko

Członek zarządu
ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
RADWAG Wagi Elektroniczne

Firma RADWAG WAGl ELEKTRONICZNE Witold Lewandowski współpracuje z firmą Qwerty Sp. z o.o. od 33 lat. i jest to nasz główny dostawca klawiatur membranowych i frontów foliowych. Nasza współpraca była nie tylko źródłem sukcesów biznesowych, ale także wartościowych relacji międzyludzkich. Wspólnie przeszliśmy przez wiele wyzwań i osiągnęliśmy liczne sukcesy. Firma Qwerty Sp. z o.o. jest lojalny i pewnym kontrahentem. Cały jej zespół wielokrotnie pomógł nam swymi sugestiami udoskonalić nasze produkty. Obiektywnie można stwierdzić, że jest to Firma bardzo doświadczona i zaawansowana technologiczne. Należy również podkreślić terminowość wszystkich dostaw. Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór produktów firmy Qwerty Sp. z o.o. był wyborem trafionym, a współpraca z doświadczonym personelem pozwoliła uniknąć wielu problemów.

Tomasz Suwała 

Tomasz Suwała 

Procurement Manager
ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
PYRYLANDIA Sp. Z o.o

W imieniu spółki Pyrylandia potwierdzam współpracę z firmą Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. w zakresie dostawy urządzeń elektrycznych. Współpraca ta pozwala mi zarekomendować ww. firmę jako rzetelnego i profesjonalnego dostawcę. Jej pracownicy cechują się ogromnym zaangażowaniem i dużą wiedzą techniczną z zakresu dostarczania towarów. Dostawy zawsze są zgodnie z zamówieniem oraz w terminie. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera dostaw urządzeń elektronicznych.

Bartosz Szymański

Bartosz Szymański

Prezes zarządu
ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
APAR Control Sp. z o.o.

Firma APAR Control Sp. z o.o. współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. od wielu lat. Współpraca ta przebiega w sposób bardzo dobry, a firma QWERTY jest profesjonalnym oraz rzetelnym partnerem biznesowym. Posiadają bardzo wykwalifikowaną kadrę, która dzięki swojej wiedzy pozwoliła niejednokrotnie udoskonalić nasze wyroby. Przez wszystkie lata wdrożyliśmy wspólnie wiele nowych projektów. Zdecydowanie rekomenduję firmę QWERTY Sp. z o.o. jako producenta klawiatur membranowych oraz frontów foliowych. Produkty tej firmy cechują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o szczegóły.

Jarosław Paruzel

Jarosław Paruzel

Dyrektor ds. Technicznych
ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
ASTAR Sp. z o.o.

Firma Astar Sp. z o.o. współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. od niespełna 20tu lat. W tym okresie mieliśmy przyjemność obserwować imponujący rozrost firmy, a co za tym idzie coraz bardziej rozbudowaną ofertę. Z przyjemnością chcemy polecić wyroby jak i usługi, które doskonale sprawdzają się w naszych zastosowaniach. Doświadczona kadra techniczna i handlowa gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę zamówień na każdym etapie od prototypu po produkcję seryjną. Realizacja nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów nie stanowi problemu. Jakość dostarczanych wyrobów zawsze cechuje się najwyższą jakością wykonania. Z przyjemnością stwierdzamy na podstawie lat doświadczeń, że rozpoczęcie długofalowej współpracy z firmą QWERTY i jej wykwalifikowaną kadrą było bardzo trafnym wyborem i pozwoliło uniknąć wielu problemów technicznych i jakościowych, co w rezultacie przekłada się na ogólny wizerunek firmy Astar.

Roman Łyczko

Roman Łyczko

Kierownik Działu Projektowego
ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena ocena
Aspel S.A.

Firma Aspel SA od wielu lat współpracuje z firmą QWERTY Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Siewnej 21. Pragniemy wyrazić zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę QWERTY Sp. z o.o., jak również fachowego doradztwa technicznego i wysokich kompetencji osób odpowiedzialnych za realizację naszych zamówień na każdym etapie produkcji. Z przyjemnością polecamy firmę QWERTY Sp. z o.o. jako doświadczonego, godnego zaufania producenta klawiatur i frontów foliowych, świadczącego swoje usługi terminowo, fachowo i rzetelnie.

Andrzej Wrześniowski

Andrzej Wrześniowski

Prezes Zarządu

Chcesz do nich dołączyć?

Skontaktuj sie z nami
Klawiatury przemysłowe

Qwerty w liczbach

2597

Zadowolonych klientów

17101

Wykonanych proejktów

3718191

Wykonanych klawiatur

To nas
wyróżnia

Nowocześność

W Qwerty stosujemy.:

 • innowacyjne rozwiązania
 • najwyższej jakości materiały
 • zaawansowany park maszynowy (automaty „pick&place”, lasery, robot, autorski inkjet)
 • własne laboratorium druku

Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Dzięki temu od lat jesteśmy liderem w branży.

Jakość

Nasza jakość jest już legendarna. Szczycimy się tym, że 100% wysyłanych do klientów klawiatur jest testowana na wykonanym przez nas stanowisku kontrolnym. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy cały zestaw testów, w tym:

 • test kliknięć i ilości zadziałań,
 • test siły nacisku na klawisze
 • test trwałości montażu diod.

Ponadto, dzięki najnowszym testerom kolorów wszystkie wyroby sprawdzane są pod względem zgodności kolorystyki ze wzorcem. W ostatnim roku ilość wyrobów niezgodnych wyniosła zaledwie 0,24% ze wszystkich sprzedanych.

Elastyczość

Potrafimy pomóc naszym klientom w sytuacjach ekstremalnych. Wykonywaliśmy nowe wyroby nawet w 5 dni roboczych, gdy wymagała tego sytuacja. Podejmujemy się praktycznie każdego wyzwania, a nasze wyroby wyznaczają trendy w branży.

Poznaj Qwerty

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?

Skontaktuj się z nami

FAQ

Znajdź odpowiedź na interesujące Cię pytania

Jaki jest termin realizacji zamówienia i gdzie można go sprawdzić? rozwiń

Termin realizacji zamówień to 3 tygodnie dla realizowanych wcześniej projektów (wznowień). Dla nowych projektów wynosi on natomiast 4 tygodnie.
Termin realizacji można sprawdzić w otrzymanym potwierdzeniu przyjęcia zamówienia w kolumnie o nazwie „Data wysyłki”.

Czy przed rozpoczęciem produkcji otrzymam rysunek techniczny wyrobu? rozwiń

Tak, zanim klawiatura zostanie wyprodukowana, przesyłana jest karta katalogowa wyrobu. Dopiero po jej zatwierdzeniu uruchamiamy produkcję.

Czy jest możliwość wysyłki paczkomatem INPOST? rozwiń

Nie ma możliwości wysyłki paczkomatem.

Co składa się na koszty przygotowania produkcji? rozwiń

Koszt przygotowania produkcji to koszt wykonania dokumentacji technicznej oraz narzędzi do produkcji. Są to elementy niezbędne do wyprodukowania danego wyrobu.

Czy klawiatury są wodoodporne? rozwiń

Klawiatury mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań. Jeżeli warunki użytkowania wymagają tego, aby urządzenie posiadało wysoki współczynnik IP (np. IP67; 68), jesteśmy w stanie to zapewnić. Specjalna konstrukcja gwarantuje prawidłowe działanie klawiatury nawet gdy jest zanurzona w wodzie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.