Historia

Historia

Historia
ikona

1988

Rozpoczęcie działalności

Powstanie firmy zawdzięczamy naszemu podejściu „potrafimy lepiej”. W słynnych komputerach ZX SPECTRUM często dochodziło do uszkodzeń oryginalnych zestyków, zachodnie produkty nie były wystarczająco wytrzymałe. Opracowane przez nas zestyki na folii poliestrowej były dużo trwalsze i okazały się sukcesem finansowym.

ikona

1991

Pierwsza klawiatura foliowa.

Kupione za Deutche Mark folie użyliśmy do produkcji pierwszych klawiatur. Klientem, który się do nas z tym zadaniem zwrócił była firma RADWAG. Z prostej matematyki wynika, że współpracujemy ze sobą już 33 lata.

ikona

1997

Montaż diod – elastyczna elektronika.

„Flexible” to w elektronice synonim nowoczesności. Podzespoły elektroniczne trwale zamontowane na kawałku folii robią wrażenie. „Przecież do tej pory trzeba było wszystko lutować!”

ikona

2002

Nowa siedziba firmy ul. Siewna 21

Nareszcie fabryka o jakiej marzyliśmy. Wszystkie działy razem, w jednym budynku. I jeszcze lepsza kontrola nad każdym procesem.

ikona

2005

Wprowadzenie do produkcji autorskiej technologii druku cyfrowego.

„Niemożliwe nie istnieje” taką zasadą zawsze się kierowaliśmy. Jako jedyni na świecie wynaleźliśmy i skomercjowaliśmy cyfrowy druk solventowy na standardowych foliach poliestrowych.

ikona

2013

Elektronika na szkle.

Światowe trendy pokazały nowy kierunek dla naszej działalności. Wprowadziliśmy do oferty panele sterownicze ze szkła. Szkło z sensorem pojemnościowym to najnowsze osiągnięcie w branży.

ikona

2021

Opracowanie własnej technologii bondingu optycznego wyświetlaczy.

Autorski bonding optyczny wyświetlaczy wyróżnia nas na tle konkurencji. Parametry którymi cechują się nasze wyroby są dla innych wzorcowe.

ikona

2023

Certyfikat ISO 9001:2015

Poddaliśmy się weryfikacji przeprowadzonej przez Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej. Otrzymane referencje opisują jak dobrze poukładaną i zarządzaną organizacją jesteśmy. Wskazują również na wysokie kompetencje personelu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.