Elewacje foliowe

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Qwerty
  Elewacje foliowe

  Elewacje foliowe

  Elewacja foliowa to samoprzylepny wyrób stosowany na powierzchni urządzenia elektronicznego. Jest to kilkuwarstwowa folia, w najprostszej wersji składająca się z warstwy z nadrukiem oraz warstwy z klejem. W elewacjach klej jest nakładany selektywnie, a nie na całej powierzchni (jak w przypadku tabliczek foliowych). Elewacje, podobnie jak klawiatury, mogą posiadać przetłoczone klawisze czy okienka pod wyświetlacze. Działanie urządzeń z naklejoną elewacją foliową jest możliwe dzięki znajdującym się pod nią mikroprzełącznikom, zamontowanym na płytce PCB. Warto zwrócić uwagę na fakt, że przy projektowaniu strony graficznej elewacji ogranicza nas tylko wyobraźnia.

  Poznaj ofertę Qwerty i zamów elewację foliową, która będzie idealnie dopasowana do posiadanego typu urządzenia.

  Funkcje elewacji foliowych

  Elewacje foliowe pełnią w urządzeniach przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Stanowią bowiem ich warstwę ozdobną, która często maskuje elementy sterujące. Elewacje foliowe mogą zawierać część opisową i informacyjną dotyczącą urządzenia.

  Stanowią też warstwę ochronną dla wewnętrznych komponentów. Dzięki elewacjom stają się bardziej odporne na kurz, wilgoć oraz działanie innych czynników zewnętrznych, co zwiększą ich wytrzymałość.

  Elewacje foliowe

  Zalety elewacji foliowych

  Elewacje foliowe
  01

  Elewacje foliowe od Qwerty to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości. Cały proces produkcji jest skrupulatnie kontrolowany. Dzięki temu mamy pewność, że oddawane klientom efekty naszej pracy całkowicie spełnią ich oczekiwania.

  02

  Decydując się na elewację foliową od Qwerty, zyskujesz możliwość pełnej personalizacji zamawianego wyrobu. Do Twoich wymagań i wizji dostosujemy zarówno aspekty estetyczne (kolory oraz przetłoczenia), jak i parametry techniczne.

  03

  Pamiętaj o tym, że w przypadku kolorów możesz wybrać zarówno kolor ze wzornika, jak i przedstawić swoją własną barwę. Przed produkcją elewacji upewnimy się, że będzie ona w pełni zgodna z Twoim pomysłem.

  Elewacje foliowe w Qwerty

  Projektowane i wykonywane w Qwerty elewacje, w pełni uzależniamy od wizji i oczekiwań naszych klientów. Do produkcji elewacji foliowych możemy wykorzystać zarówno tradycyjną technologię druku, jak i druk cyfrowy. W metodzie tradycyjnej nakładamy kolor po kolorze. W druku cyfrowym cała grafika przenoszona jest na folię. Zamów elewację foliową od Qwerty i ciesz się w pełni spersonalizowanym, dostosowanym do Twoich potrzeb produktem!

  Skontaktuj się z nami
  Elewacje foliowe

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.