Długa gwarancja to nie tylko dowód najwyższej jakości wyrobów, to przede wszystkim przejaw zaufania do swojej pracy i zapewnienie spokoju naszym klientom. Wieloletnie doświadczenie w produkcji klawiatur membranowych, frontów foliowych oraz paneli szklanych sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie.  W zeszłym roku obchodziliśmy 35 lecie działalności Firmy! 

Od samego początku działalności najważniejsza dla nas jest jakość wykonywanych produktów.  

Wszystko zaczyna się od zakupu najlepszych materiałów, ciągłego ich sprawdzania i utrzymywania stałego kontaktu z dostawcami. Dobrze jest znać swoich partnerów biznesowych i obdarzać się nawzajem zaufaniem. 

Drugim ważnym czynnikiem jest nasze podejście do technologii i procesu produkcji. Doskonalimy każdy etap produkcji. Układamy czynności według opracowanych schematów i przeprowadzamy kontrolę jakości na każdy etapie. Pozwala nam to eliminować błędy we wstępnych stadiach produkcji. Dowodem naszej skuteczności jest uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 w Wojskowej Akademii Technicznej Centrum Certyfikacji Jakości. 

Poprawność kolorystyki testujemy za pomocą narzędzia firmy XRITE. Na życzenie szykujemy raport z przebiegu spektralnego barwy. Ma to olbrzymie znaczenie dla naszych klientów, dla których indywidualny kolor jest częścią tożsamości i rozpoznawalności marki. 

Zapewniamy do 5 000 000 zadziałań klawiszy. Opracowany przez nas tester naciśnięć symuluje intensywne używanie klawiszy w klawiaturach membranowych. Dzięki naszemu urządzeniu możemy zasymulować wieloletnie użytkowanie klawiatury i sprawdzić żywotność naszych wyrobów. 

Legendarna na rynku jest jakość naszego montażu diod LED. Autorska technologia ich „stawiania” sprawia, że klienci otrzymują wyroby, których działanie jest niezawodne. Tu również możemy pochwalić się specjalną metodą sprawdzania trwałości montażu. Nasi specjaliści przygotowali do tego narzędzie, które „znęca” się nad diodami, testując trwałość ich zainstalowania. 

Na koniec 100% klawiatur jest sprawdzanych pod względem elektrycznym . Przechodzą one specjalny test zadziałań i wielkości rezystancji zestyku. Sprawdzamy również świecenie wszystkich diod LED. Każdy  test generuje raport, który dołączamy do wysyłki, a każda klawiatura otrzymuje indywidualną metkę kontrolną. 

Jesteśmy pewni trwałości i niezawodności naszych produktów, dlatego od 02.01.2024r.* przedłużamy standardowe okresy gwarancyjne, dając Ci więcej czasu na korzystanie z naszych wyrobów bez żadnych obaw. 

Razem tworzymy historię sukcesu opartą na jakości i zaufaniu. 

*Gwarancją objęte są wyroby wykonane po 02.01.2024r.