Cechy klawiatur numerycznych

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami by poznać ofertę.

  Klawiatury numeryczne

  Co oznacza, że klawiatury, dostępne w Qwerty są numeryczne? Cecha ta wskazuje na to, że nasze produkty mogą być wyposażone w specjalny układ klawiszy, zawierający cyfry od 0 do 9 oraz klawisze funkcyjne. Dzięki temu tego rodzaju klawiatury są niezwykle funkcjonalne i znajdują szerokie zastosowania w różnych branżach.

  Klawiatury numeryczne tworzone w Qwerty, zależnie od indywidulanych preferencji i potrzeb konsumentów, mogą zawierać zarówno przetłoczenie z blaszką stykową, jak i przetłoczenie bez blaszki.

  Skontaktuj się z nami

  Charakterystyka klawiatur numerycznych

  01

  Numeryczność klawiatur od Qwerty wpływa na ich dużą funkcjonalność, co z kolei przekłada się na szerokie możliwości zastosowanie tego typu produktów. Mogą być one wykorzystywane m.in. w medycynie (jako część sprzętu medycznego, np. do regulowania ilości podawanych leków), przemyśle (m.in. jako element paneli kontrolnych) czy urządzeniach samoobsługowych (takich jak bankomaty czy parkometry).

  02

  Ponadto, klawiatury numeryczne mogą być stosowane również jako część sterująca sprzętów treningowych oraz różnorodnych urządzeń elektronicznych.

  Klawiatury z przetłoczeniem

  Klawiatury z przetłoczeniem z blaszką stykową podczas użytkowania będą oddawały tzw. feedback klawiszowy. Klawiatury numeryczne z przetłoczeniem bez blaszki będą natomiast charakteryzowały się bardziej płynnym i cichym działaniem.

  Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Skontaktuj się z nami

  Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.