QWERTY Sp. z o.o. wiodący producent klawiatur foliowych na rynku europejskim. Jesteśmy innowacyjną firmą istniejącą od 1988r.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PROJEKTANT – KONSTRUKTOR

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wykonywanie projektów zgodnie z zamówieniem klienta, stosowanymi technologiami produkcji i obowiązującymi normami zakładowymi,
  • Kontakt z klientami w celu uzgodnienia szczegółów technicznych,
  • Tworzenie dokumentacji technologicznej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wydziały: elektryczny, mechaniczny),
  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu rysunku technicznego i konstrukcji,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętności samodzielnego, logicznego i kreatywnego myślenia,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej,
  • Otwartości na nowe rozwiązania.

Umiejętności dodatkowe:

  • Mile widziana znajomość programów graficznych (CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop).

Oferujemy:

  • Zapewniamy szkolenie oraz uzyskanie niezbędnego doświadczenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Nie zatrudniamy na czarno!
  • Umowę o pracę na pełny etat zaproponujemy najlepszym kandydatom,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Bogaty fundusz socjalny oraz pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

qwerty@qwerty.pl

Więcej o nas i profilu firmy na
www.qwerty.pl

Na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji, obecnie i w przyszłości, przez Qwerty Sp. z o.o., ul. Siewna 21, 94-250 Łódź, Polska, do celów rekrutacji. Administratorem danych jest Qwerty Sp. z o.o. , ul. Siewna 21, 94-250 Łódź, Polska. Masz prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania celu przetwarzania danych – przeprowadzenia rekrutacji w Qwerty Sp. z o.o., ul. Siewna 21, 94-250 Łódź, Polska. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Informujemy, że kontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami. Dokumentów aplikacyjnych nie zwracamy.